Παρασκευή, 13 Μαρτίου 2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ


Ύστερα από την αναβολή των αγώνων της 7 και 8-3-2015 λόγω καιρικών συνθηκών η Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου αποφάσισε να τροποποίηση το πρόγραμμα και των τριών (3) κατηγοριών ως παρακάτω:
          Ο αναβληθείς αγώνας της Β΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας ΑΡΗΣ Κοκκινοπλιτών – ΟΡΦΕΑΣ Φωτεινών θα διεξαχθεί στο Β΄ Δ.Α.Κ. την Τετάρτη 18-03-2015, ώρα 4:00 μ.μ.
          Η 27η αγωνιστική της Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας θα διεξαχθεί την Τετάρτη 18-03-2015, ώρα 4:00 μ.μ.
          Η 18η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας θα διεξαχθεί την Τετάρτη 18-03-2015, ώρα 4:00 μ.μ.
          Η 24η αγωνιστική της Β΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας θα διεξαχθεί την Τετάρτη 25-03-2015, ώρα 4:00 μ.μ.
          Τα Play-Off ανόδου των δύο ομίλων της Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας θα ξεκινήσουν στις 21 & 22-03-2015.

          Καλούνται τα σωματεία της Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα μετέχουν στην διαδικασία των Play-Off σε συνάντηση με την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου την Πέμπτη 19-03-2015, ώρα 7:00 μ.μ. στα γραφεία της Ένωσης.


Για την Επιτροπή πρωταθλήματος & Κυπέλλου
Ο Πρόεδρος
Ηρακλής Δασιόπουλος





ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΕΣ 2015-2016
ΤΜΗΜΑ ΝΕΩΝ
ΗΛΙΚΙΑ 2000-2001

          Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Ενωσιακό Γήπεδο στη Νέα Έφεσο την Δευτέρα  16-03-2015 και ώρα 03:45 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση.
          Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Οικονόμου Διονύσιος στο τήλ. 6936518636
 

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
2000
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ
2000
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΙΚΟΥ
ΒΑΣΙΛΗΣ
2000
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΓΟΥΛΙΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ
2000
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΤΟΥΛΙΚΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
2001
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΣ
2001
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2000
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΛΕΣΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
2000
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ
ΑΡΗΣ
2000
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΗΣ
2001
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΛΞΑΝΔΡΙΔΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ
2000
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ
2001
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ
2000
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
2001
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2001
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΛΥΜΠΟΥ
ΚΩΣΤΑΣ
2000
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΚΡΙΒΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2001
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΚΑΤΑΧΙΩΤΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
2000
ΓΑΣ, ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΜΠΙΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ
2000
ΓΑΣ, ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
2000
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2000
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
2000
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
2000
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ
ΚΛΟΝΤΙ
ΜΟΥΣΤΑ
2000
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ
ΣΤΙΚΟΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
2000
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2001
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΛΑΜΠΙΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2000
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ


Για  την Τεχνική Επιτροπή Μικτών Ομάδων
Ο Πρόεδρος
Γεώργιος Γκοτζαμανίδης