Πέμπτη, 12 Σεπτεμβρίου 2019

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ΕΠΣ Πιερίας (Α΄& Β΄ κατηγορία)

Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 12-09-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας...

που αποτελείται από τους Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 14 & 15-09-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
17:00
ΒΡΕΣΚΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΛΕΦΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΣΤΥΛΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
«»
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΛΑΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Β  Δ.Α.Κ.
«»
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΥΦΟΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
17:00
ΜΕΓΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ
ΛΕΦΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΚΥΦΟΣ
ΖΑΝΕΤΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
«»
ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ Κ.
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΒΡΥΑΣ
«»
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΡΥΑΚΙΩΝ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ










ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ 12-09-2019
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΑΘ., ΣΕΣΕΝΤΟΣ, ΠΑΤΣΑΣ, ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ,ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ. , ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ., ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ, ΣΤΥΛΟΣ,ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.     
ΑΠΟΦΑΣΗ


ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
17:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩ
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ.