Πέμπτη, 12 Νοεμβρίου 2015

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 12-11-2015 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Καλαμπάκα Νικόλαο Πρόεδρο, Μαβίνη Αργύριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Αθανασόπουλο Χρήστο μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την 14-11-2015 & 15-11-2015.  Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  14-11-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ
ΚΟΥΓΙΟΥΝΤΖΙΤΣ
ΣΑΚΚΑΡΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Ν .ΠΟΡΩΝ
«»
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΔΙΟΥ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΕΞΟΧΗΣ
«»
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
ΖΑΝΕΤΑΣ
ΡΕΠΩ
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ










ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                               ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  14-11-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Κ. ΜΗΛΙΑΣ
15:00
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ
ΠΑΣΧΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΗΤΙΝΗΣ
«»
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΜΙΛΛΟ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β
ΤΣΙΩΛΗΣ
ΣΚΕΝΔΡΑΣ
ω




ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-11-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ
15:00
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΑΤΣΙΟΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΣΑΚΚΑΡΟΣ
ΛΑΙΟΣ
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΜΟΣΧΟΠΟΤΑΜΟ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΔΗΜ. Ν. ΖΩΗΣ
«»
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΚΥΦΟΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΚΑΤΑΧΑ
«»
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ
ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΤΣΙΩΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
 
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                               ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  15-11-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
15:00
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ
ΣΤΑΦΙΔΑΣ
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΠΑΣΧΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΝΤΖΙΤΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΣΚΕΝΔΡΑΣ
Α.Ε. ΤΟΞΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
ΕΞΟΧΗΣ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΜΙΛΛΟ
ΣΒΑΡΝΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΥΑΚΙΩΝ
«»
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
ΖΑΝΕΤΑΣ
 
 
 
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ-ΠΑΤΣΑΣ-ΓΕΡΜΑΝΟΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΣΤΑΦΙΔΑΣ-ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ-ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.-ΠΑΤΡΗ ΔΗΜ.-ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.-ΓΑΤΣΙΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 12-11-2015
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ-ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΤΣΙΚΗΣ-ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ-ΚΩΤΟΥΛΑΣ-ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΤΑ ΜΕΛΗ
ΑΠΟΦΑΣΗ



5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 14-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
10:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
11:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
12:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
13:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 14-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
10:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
10:00
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14-11-2015
10:00
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14-11-2015
11:00
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14-11-2015
12:00
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                                ΣΑΒΒΑΤΟ 14-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
11:30
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
13:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
14:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
16:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
17:30
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
14-11-2015
19:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 14-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
14-11-2015
10:30
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ


5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 15-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
10:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
11:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
12:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΡΕΝΑ
15-11-2015
11:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΡΕΝΑ
15-11-2015
12:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΚΥΡΙΑΚΗ 15-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
10:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
10:00
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΡΕΝΑ
15-11-2015
10:00
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΑΡΕΝΑ
15-11-2015
11:00
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-1
ΓΙΩΤΣΑ
15-11-2015
10:00
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-2
ΓΙΩΤΣΑ
15-11-2015
11:00
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
15-11-2015
12:00
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 15-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
11:30
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
13:00
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΝΕΦΕΛΕΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
14:30
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15-11-2015
16:00
ΚΩΤΟΥΛΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 15-11-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
15-11-2015
10:30
ΤΣΙΩΛΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Β’  Δ.Α.Κ.
15-11-2015
10:30
ΚΑΤΣΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΣΑΚΚΑΡΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΔΗΜ. Ν. ΖΩΗΣ
15-11-2015
10:30
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
15-11-2015
10:30
ΜΙΛΛΟ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β