Πέμπτη, 30 Νοεμβρίου 2017

Οι αγώνες του Σ/Κ της ΕΠΣ Πιερίας.

Οι αγώνες του Σ/Κ της ΕΠΣ Πιερίας.
Δείτε τους αγώνες και τους διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων που θα πραγματοποιηθούν το Σ/Κ στην Πιερία.






ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2017


ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΕΞΟΧΗΣ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Λ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
Β  Δ.Α.Κ.
«»
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ.
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΡΕΠΩ
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ








ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2017


ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
15:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΗΣ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΣΠΑΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
«»
ΤΑΤΣΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ




ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2017


ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
15:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Λ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
«»
ΤΑΤΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ.
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ Λ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ





ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ







ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΚΙΤΡΟΥΣ
15:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κ.ΜΗΛΙΑΣ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ Ι
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΤΡΙΛΟΦΟΥ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ