Παρασκευή, 23 Μαρτίου 2018

Οι αγώνες του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος του Σ/Κ της ΕΠΣ Πιερίας. Αγώνες και την Κυριακή 25η Μαρτίου...

Δείτε τους αγώνες του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος του Σ/Κ της ΕΠΣ Πιερίας, του πρωταθλήματος υποδομής καθώς και τους διαιτητές. Αγωνιστική και την Κυριακή 25η Μαρτίου επέτειο της επανάστασης του 21'...



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ.  ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΡΗΤΙΝΗΣ
16:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΛΑΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
«»
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΒΡΥΑΣ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΛΑΦΟΥ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΥΑΚΙΩΝ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΠΕΤΣΙ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ






ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ







ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ.  ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16:00
ΒΡΕΣΚΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΗΣ
«»
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΛΕΦΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
Κ.ΜΗΛΙΑΣ
«»
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΑΡΑΙ
ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ






Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ







ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   25η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  25-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ.  ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
17:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΛΕΦΑΣ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
Β  Δ.Α.Κ.
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Ν. ΠΟΡΡΩΝ
«»
ΒΡΕΣΚΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΩΤΑΣ
ΡΕΠΩ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ








ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  25-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ.  ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ
ΚΙΤΡΟΥΣ
17:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ


ΚΑΤΕΡΙΝΗ 22-03-2018
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΠΑΤΣΑΣ ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ, ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ , ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΡΜΑΝΟΣ, ΠΕΤΣΙ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ, ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΑΠΟΦΑΣΗ


ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 04:00 μ.μ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΩΡΑ 05:00 μ.μ.



ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018  ---  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
10:00
ΛΕΦΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
11:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
11:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 4
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
12:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
12:00
ΒΕΛΛΗΣ Γ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
13:30
ΒΕΛΛΗΣ Γ.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
13:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-03-2018
10:00
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-03-2018
11:10
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
12:15
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
12:15
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
12:15
ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-03-2018
12:20
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
13:30
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-03-2018
13:30
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
11:00
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
11:00
ΠΕΤΣΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
11:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
12:15
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
13:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
13:30
ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
14:00
ΣΕΣΕΝΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’ ΒΟΗΘΟΣ
Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-03-2018
09:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-03-2018
09:30
ΠΕΤΣΙ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
24-03-2018
10:00
ΤΣΑΡΑΙ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ