Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019 --- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

















*** Οι κατηγορίες Κ - 14 (11 vs 11) & Κ – 16, ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ. 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 8 / 5 vs 5 / 2X20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
09:30
ΣΤΥΛΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
10:20
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
11:10
ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
12:00
ΣΤΥΛΟΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
12:50
ΣΤΥΛΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
13:40
ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΩΡΟΝΟΣ – 1, ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ2006 - 2


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 10 / 7 vs 7 / 2X25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-11-2018
09:30
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
24-11-2018
10:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-11-2018
10:30
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
24-11-2018
10:30
ΒΕΛΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
24-11-2018
11:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
24-11-2018
11:30
ΒΕΛΛΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-11-2018
11:30
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
24-11-2018
12:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
24-11-2018
12:30
ΒΕΛΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24-11-2018
12:30
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
24-11-2018
13:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
24-11-2018
13:30
ΒΕΛΛΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
24-11-2018
14:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1 & -2


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12 / 9 vs 9 / 2X30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
10:15
ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-11-2018
10:45
ΠΕΤΣΙ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-11-2018
10:45
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
11:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
11:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-11-2018
12:00
ΠΕΤΣΙ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
12:45
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
12:45
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
14:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
15:15
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 14 / 9 vs 9 / 2X30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
09:00
ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
09:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-11-2018
09:30
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24-11-2018
09:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
12:45
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
24-11-2018
14:00
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ