Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου 2020

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ & 25ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020


















ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

12:00

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

13:15

     ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΩ: ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2-



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Α.Κ. 2006 -2-

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

09:30

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

09:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

10:45

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

10:45

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

12:00

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1-

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

13:15

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

Α.Α.Κ. 2006 -1-

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ -1-

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

24-10-2020

10:30

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γ. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ

24-10-2020

10:30

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ

24-10-2020

10:30

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΑΝΑΒΟΛΗ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Α.Κ. -1-

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

09:30

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -3-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

10:45

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

10:45

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1-

Π.Α.Ο. ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

25-10-2019

11:15

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Α.Α.Κ. -2-

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

12:00

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

13:15

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

13:15

ΡΕΤΣΙΔΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

09:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

25-10-2019

10:00

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

25-10-2019

10:45

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

12:00

ΡΕΤΣΙΔΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

ΑΝΑΒΟΛΗ



* Κανένα παιδί δεν μπορεί να αγωνιστεί χωρίς την Κάρτα Υγείας Αθλητή