Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018

Οι αγώνες του Σ/Κ για το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Πιερίας

Οι αγώνες του Σ/Κ για το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Πιερίας
Δείτε τους αγώνες και τους διαιτητές του Σ/Κ για το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Πιερίας:





ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ Κ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΣΑΒΒΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
«»
ΒΡΕΣΚΑΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Λ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ





Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ








ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ
15:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
«»
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΕΞΟΧΗΣ
15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΤΣΙΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΔΙΟΥ
«»
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΑΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
«»
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΡΕΠΩ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ









ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΚΙΤΡΟΥΣ
15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΤΣΑΡΑΙ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Κ.ΜΗΛΙΑΣ
«»
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ Κ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
ΖΑΝΕΤΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
«»
ΠΕΤΣΙ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΠΑΤΣΑΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ