Πέμπτη, 15 Νοεμβρίου 2018

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σ/Κ για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πιερίας

Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 15-11-2018 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας...

που αποτελείται από τους Λέφα Γρηγόριο Πρόεδρο, Συμεωνίδη Παναγιώτη Αναπληρωτή Πρόεδρο και Φιρινίδη Ευστάθιο μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 17 & 18-11-2018. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 17-11-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ
15:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΔΙΟΥ
15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
15:00
ΜΕΓΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
15:00
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΟΥΣΗΣ
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.
ΛΕΦΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΞΑNΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
15:00
ΒΡΕΣΚΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
Ν.ΠΟΡΩΝ
15:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 17-11-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
15:00
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΕΤΣΙ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 18-11-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
15:00
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ

ΛΑΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΡΥΑΚΙΩΝ
15:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΛΑΦΟΥ
15:00
ΜΕΓΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΖΑΝΤΕΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΠΕΤΣΙ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ
15:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΠΑΡΟΥΣΗΣ
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΝΤΟΥΑΚΟΓΛΟΥ Μ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
15:00
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 18-11-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ
15:00
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ
ΛΕΦΑ ΚΩΝ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΙΤΡΟΥΣ
15:00
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΡΗΤΙΝΗΣ
15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ.
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΕΣΑΝΛΗΣ


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ


ΚΑΤΕΡΙΝΗ 15-11-2018
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ, ΛΕΦΑ ΚΩΝ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ, ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΠΟΦΑΣΗ