Πέμπτη, 17 Οκτωβρίου 2019

Οι αγώνες της ΕΠΣ Πιερίας και οι διαιτητές 19 & 20 Οκτωβρίου 2019

Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 17-10-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00...

συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 19 & 20-10-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
16:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΔΗΜ.
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ
16:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
16:00
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ
16:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
16:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
16:00
ΒΡΕΣΚΑΣ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Β  Δ.Α.Κ.
16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
16:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.
ΣΠΑΝΟΣ
ΛΕΦΑΣ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16:00
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΧΑΤΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΡΥΑΣ
12:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΛΥΚΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΙΤΡΟΥΣ
16:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
16:00
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
16:00
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΦΙΡΙΝΙΔΑΣ
ΛΑΙΟΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ  ΙΩΑ
ΖΗΣΙΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ
16:00
ΜΕΓΑΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΣΤΥΛΟΣ

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
Κ.ΜΗΛΙΑΣ
12:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ.
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΛΕΦΑ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
16:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ
16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ.
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΛΕΦΑ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ 17-10-2019
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΜΕΓΑΣ-ΣΤΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ – ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β – ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ – ΓΚΟΛΕΜΑΣ – ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ – ΠΑΤΣΑΣ –ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.  – ΚΩΤΟΥΛΑΣ.
ΑΠΟΦΑΣΗ