Πέμπτη, 30 Ιανουαρίου 2020

Οι αγώνες και οι διαιτητές για το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πιερίας - 1/2-02-2020
















18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ






ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
15:00
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ
15:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΛΑΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15:00
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΛΕΦΑΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
15:00
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ






Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΣΕΒΑΣΤΗΣ
15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ






Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
12:00
ΒΡΕΚΑΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
15:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
15:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Ν.ΠΟΡΩΝ
15:00
ΜΕΓΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΕΞΟΧΗΣ
12:00
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12:00
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΖΗΣΙΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ

ΖΑΝΕΤΑΣ
ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΣΤΥΛΟΣ

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ 30-01-2020
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α. - ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ – ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ – ΣΤΥΛΟΣ – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ. - ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ -  ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ –   ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ.
ΑΠΟΦΑΣΗ