Τρίτη, 29 Μαρτίου 2016

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: ΌΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: ΌΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Οι εκλογές θα γίνουν την Κυριακή 3 Απριλίου 2016 από τις 10:00 το πρωί έως τις 7:00 το απόγευμα της ίδιας ημέρας.
Η εκλογική διαδικασία θα γίνει:
  • Στην Κατερίνη στην ΕΚΑΒΗ.
  • Στον Δήμο Δίου-Ολύμπου στο Δημοτικό κατάστημα Κονταριώτισσας
  • Στον Δήμο Πύδνας-Κολινδρού στα γραφεία του Αιγινίου.
Οι υποψήφιοι:







ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜ.Τ.Ο. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ
  2. ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  3. ΜΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜ.Τ.Ε. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

  • ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Δ.Δ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
  • ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΟΥΜ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)
  • ΚΑΚΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(Δ.Δ. ΕΛΑΦΙΝΑΣ)
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)
  • ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Δ. ΠΕΤΡΑΣ)
  • ΚΗΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
  • ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ( Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)
  • ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Δ.Δ. ΠΙΕΡΙΩΝ)
  • ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΠΕΤΡΑΣ)
  • ΜΟΡΦΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (Δ.Δ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)
  • ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (Δ.Δ.ΕΛΑΦΙΝΑΣ)
  • ΜΥΡΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Δ.Δ. ΠΕΤΡΑΣ)
  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ (Δ.Δ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)
  • ΠΕΡΤΣΙΚΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Δ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)
  • ΣΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Δ. ΠΕΤΡΑΣ)
  • ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (Δ.Δ. ΚΟΡΙΝΟΥ)
  • ΤΖΙΤΖΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΠΙΕΡΙΩΝ )
  • ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (Δ.Δ.ΚΟΡΙΝΟΥ)
  • ΧΡΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Δ.Δ. ΠΙΕΡΙΩΝ)
  • ΧΑΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Δ.Δ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΤΟ ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ

  • ΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΠΥΡΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ




ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜ.Τ.Ε. ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ

  • ΑΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)
  • ΒΕΛΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)
  • ΓΙΑΝΝΑΚΑ-ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (Δ.Δ.ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)
  • ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)
  • ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)
  • ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)
  • ΓΚΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)
  • ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)
  • ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)
  • ΚΟΥΤΣΙΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)
  • ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)
  • ΚΛΕΙΤΣΙΝΙΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)
  • ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)
  • ΚΥΡΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Δ. ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ)
  • ΛΑΛΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)
  • ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Δ.Δ.ΔΙΟΥ)
  • ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)
  • ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Δ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)
  • ΦΟΥΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΔΙΟΥ)
  • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(Δ.Δ. ΔΙΟΥ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο. ΠΥΔΝΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

  • ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ




ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜ.Τ.Ε. ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

  • ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (Δ.Δ. ΠΥΔΝΑΣ)
  • ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ.Δ.ΑΙΓΙΝΙΟΥ)
  • ΔΕΛΗΔΗΜΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Δ.Δ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ)
  • ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δ.Δ. ΠΥΔΝΑΣ)
  • ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΜΕΘΩΝΗΣ)
  • ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Δ.Δ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ)
  • ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Δ.Δ. ΜΕΘΩΝΗΣ)
  • ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΡΗΓΑ (Δ.Δ. ΠΥΔΝΑΣ)
  • ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Δ.Δ. ΜΕΘΩΝΗ)
  • ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Δ.Δ. ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ)
  • ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Δ.Δ. ΜΕΘΩΝΗΣ)
  • ΧΝΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Δ..Δ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ)



ΓΕΝΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (άρθρο 6, § 3, περ. 3.1.1. Καταστατικού) ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ (ΣΥΝΕΔΡΩΝ) ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

  • ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  • ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  • ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΚΑΛΤΕΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΚΕΣΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ
  • ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  • ΚΥΡΑ'Ι'ΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  • ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
  • ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
  • ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  • ΣΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  • .ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
  • ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΤΣΑΛΗΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  • ΧΑΡΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΧΑΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ



ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(άρθρο 6, § 3, περ. 3.1.2. Καταστατικού)
ΑΡΧΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ (ΣΥΝΕΔΡΩΝ) ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  • ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΑΡΧΟΥ
  • ΜΑΝΗ ΝΟΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΠΑΤΕΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  • ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΣΚΟΥΜΠΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ




ΤΟΜΕΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΚΩΔ : 1

  • ΠΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  • ΤΣΙΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΩΔ: 2
  • ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΕΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΩΔ: 3
  • ΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΩΔ: 4
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ(ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΚΩΔ :5
  • ΚΑΛΤΕΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
  • ΣΚΟΥΜΠΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΩΔ : 6
  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝH


ΤΟΜΕΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΩΔ: 7

  • ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΩΔ: 8
  • ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΩΔ : 9
  • ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΤΟΜΕΑΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΩΔ: 10
  • ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  • ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ